O NAS

Firma GalvSystem powstała w 2016 roku na bazie kilkunastoletniego doświadczenia właściciela firmy w branży produkcji urządzeń technologicznych do cynkowania ogniowego, odlewnictwa i obróbki cieplnej.

Zdobyte doświadczenie oraz bogate kontakty z Klientami i poddostawcami pozwoliły nam na dynamiczne wyjście w rynek z profesjonalną i kompleksową ofertą dla branży cynkowniczej.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na wyspecjalizowane i innowacyjne usługi w branży przemysłowej głównym spektrum działalności firmy są: szerokorozumiane usługi inżynierskie w zakresie projektowania przemysłowego i technologicznego wraz kompleksowym zarządzaniem projektami inwestycyjnymi, produkcją urządzeń przemysłowych dla branży cynkowniczej, galwanotechnicznej, uruchomienia i serwis urządzeń, oraz optymalizacje procesowe, modernizacje i remonty istniejących linii technologicznych do procesów cynkowania ogniowego.

Podstawowym założeniem naszej działalności jest indywidulane i przemyślane podejście do każdego Klienta. Dlatego też proponowane przez nas rozwiązania są dostosowane do jego potrzeb i możliwości. Za każdym razem rozpoznajemy specyficzne potrzeby naszego Klienta, po to, aby dostarczyć produkt, który jest dopasowany do jego wymagań. Nasze rozwiązania opieramy na zdobytym doświadczeniu oraz najnowszych i innowacyjnych rozwiązaniach technicznych i technologicznych pozwalających w jak największym stopniu chronić środowisko naturalne, minimalizować koszty eksploatacji i pracy, dzięki czemu zawsze staramy się spełnić oczekiwania naszych Klientów. Współpracujemy z renomowanymi partnerami, którzy wspierają nas swoją wiedzą i potencjałem organizacyjnym.

MISJA

Misją firmy jest innowacyjny rozwój w obszarze produkcji urządzeń technologicznych by tworzyć oryginalne i kompleksowe rozwiązania inżynierskie przy zastosowaniu najnowszych technologii, nieszablonowego myślenia i najwyższych standardów pracy, które pozwolą na osiąganie przewagi konkurencyjnej. Dla naszych Klientów chcemy być wiarygodną, rzetelną i profesjonalną firmą zapewniającą produkty i usługi najwyższej jakości, a głównymi wyznacznikami w działaniu przedsiębiorstwa są: jakość, kompetencje, kultura innowacji i kreatywności, etyka.

WIZJA

Chcemy być liderem zaawansowanej technologii w branży cynkowniczej – kreować nowe rozwiązania technologiczne i produktowe poprzez tworzenie innowacyjnych urządzeń i usług opartych na zaawansowanych technologiach, eksperckiej wiedzy i nieszablonowym podejściu do zagadnień technicznych w interakcji z nauką, myśleniem proekologicznym, oraz współpracy ze sprawdzonymi partnerami biznesowymi.

CELE

Strategicznym celem GalvSystem jest zdobycie silnej i trwałej pozycji na rynku produkcji urządzeń przemysłowych dla branży cynkowniczej, poprzez zapewnienie wysokiej jakości produktów i usług, efektywne działania marketingowe, kompetentny personel, a także poprzez postępowanie zgodne z regułami prawa i etyki. Przyjęte wartości etyczno-biznesowe, oraz kultura innowacji i kreatywności są fundamentalnymi zasadami naszego funkcjonowania i postępowania, określają stosunek do naszych Klientów, Kontrahentów oraz Pracowników. Wyznaczają kierunki działania oraz konsekwentną realizację wizji i misji firmy.

Szukasz więcej informacji? Skontakuj się z Nami!